Müezzinoğlu'ndan sporculara destek
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu dün Atıcılar Sporcu Kamp ve Eğitim Merkezi'nde 300 sporcu ile öğle yemeğinde buluştu.
BURSA'DA SPOR , 27 Mart 2017 Pazartesi, 05:00
Müezzinoğlu'ndan sporculara destek

Bursa'ya kazandırılan en önemli yatırımlardan biri olan Atıcılar Sporcu Kamp ve Eğitim Merkezi'ni dün Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ziyaret etti. Bakan Müezzinoğlu, olimpiyatlara hazırlanan 300 sporcu ve antrenör ile birlikte kamp eğitim merkezinin yemekhanesinde öğle yemeği yedi. Organizasyona AK Parti Bursa il Başkanı Cemalettin Torun, GHSiM Müdürü Süleyman Şahin, BASKF Başkanı Osman Kılıç ile çok sayıda davetli katıldı.

BAŞARI DİLEDİ

Organizasyonda konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, "Böyle pırıl pırıl sporcu gençlerle buluşmak beni her zaman mutlu ediyor. Bursa'ya çok güzel bir Sporcu Kamp ve Eğitim Merkezi yapılmış. Burada her türlü imkanlara sahipsiniz. Bu olanakların hakkını vererek çok sıkı çalışmanızı ve şanlı Türk bayrağımızı her türlü şampiyonalarda göklere çekmenizi bekliyorum"dedi. Etkinlik Bakan Müezzinoğlu'nun konuşmasının ardından basının çıkmasıyla soru cevap yapılarak tamamlandı. (Tolga ÖZTAŞ)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR