Müge Anlı'ya katılmıştı! Davut Kıranlı intihar mı etti?
Müge Anlı'da yaşanan olay Türkiye'nin gündemine oturdu. Programa katılan Davut Kıranlı, çocuklarını ve 4 torununu bırakıp şoförü Muammer'le kaçan karısı Sevgi Kıranlı'nın zorla götürülmüş olabileceğini iddia ederek Müge Anlı programına başvurdu. Peki, Davut Kıranlı öldü mü? İntihar mı etti? İşte merak edilen o sorunun cevabı...
GÜNDEM , 15 Şubat 2021 Pazartesi, 10:51
Müge Anlı'ya katılmıştı! Davut Kıranlı intihar mı etti?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'daki Sevgi Kıranlı Türkiye'nin gündemi oldu. 4 torun sahibi olan Sevgi Kıranlı ona 'Güzelim' diyen kocası Davut Kıranlı'yı bırakarak 35 yaşındaki şoför ile kaçtı.

İNTİHAR MI ETTİ?

Günlerdir canlı yayında eşinin kendisine geri dönmesi için bekleyen Davut Kıranlı hakkında bir iddia ortaya atıldı. Eşinin kaçtığı adamı sevdiğini söylemesiyle büyük şok yaşayan Davut Kıranlı'nın intihar ettiği söylendi.

NE OLMUŞTU?

49 yaşındaki 5 çocuk annesi ve 4 torun sahibi Sevgi Kıranlı, 3 ay önce kendisinden 15 yaş küçük olan 3 çocuk babası Muammer Cambaz'a kaçtı. Karısını bulmak için Müge Anlı'dan yardım isteyen Davut Kıranlı ise "Güzelim" diye seslendiği eşinin kendisine geri dönmesi için gözyaşlarına hakim olamamıştı. Geçtiğimiz günlerde bulunan ve canlı yayına çıkan Sevgi Kıranlı, Muammer Cambaz'a aşık olduğunu ve evine geri dönmeyeceğini söylemişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR