Murat Boz Bursa'yı salladı
Ünlü şarkıcı Murat Boz, Ozan Çolakoğlu ile yeni albüm çalışmalarına başladığını belirterek, “Zamanı geldiğinde, bu oldu dediğimde yeni albümümü çıkartacağım” dedi.
MAGAZİN , 13 Ağustos 2013 Salı, 10:36
Murat Boz Bursa'yı salladı

Türk pop müziğinin sevilen sesi Murat Boz, sahne aldığı Bursa'da hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Gençlik festivali kapsamında Kent Meydanı’ndaki konserinde kendine özgü tarzıyla dikkat çeken Murat Boz'a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Hayranlarının sevgi gösterisinden memnun olan Boz, şarkılarını gençlerden oluşan koro eşliğinde söyledi. Bursalıların ilgiyle izlediği konserde Boz, 'Aşk Öpücüğü', 'Vazgeçmem' ve 'Geri Dönüş Olsa' gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Enerjisiyle hayranlarını coşturan sanatçıya konseri sırasında dansçılar da eşlik etti.

Konser öncesi açıklamalarda bulunan Murat Boz, “Bu yıl O Ses Türkiye, ben olmasam da her daim birinciliğe oynayacaktır. Hadise’yle O Ses Türkiye’de çok eğleniyoruz. Bu sene ben programa katılırsam Acun’a söyleyeceğim bizi Hadise’yle yan yana oturttursun, hatta Ebru’yla Hadise arasına oturursam benim için muhteşem bir fırsat olur” dedi.

Boz, “Geçen yıl O Ses Türkiye’de benim ekibimden şampiyon olan Oğuz Berkay Fidan’la beraber düet yaptık. Şarkıları çok beğenildi. İkinci düete hazırlanıyoruz” diye konuştu.
Sporun hayatında her zaman var olduğunu da söyleyen Murat Boz, “Konserlerden zaman zaman vakit ayıramadığım oluyor. Geçen sene fazla kilolu değildim, çekilen fotoğraflarımda ters ışıktan dolayı kilolu çıkmışım, her zaman kilomu koruyorum” dedi.

Ozan Çolakoğlu ile yeni albüm çalışmalarına başladığını da açıklayan Murat Boz, “Zamanı geldiğinde, bu oldu dediğimde yeni albümümü çıkartacağım” şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR