MÜSİAD Bursa'dan İŞKUR İl Müdürü Türkmen'e ziyaret
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İŞKUR Bursa İl Müdürü Feyzullah Eren Türkmen'i makamında ziyaret etti.
BURSA , 08 Ekim 2020 Perşembe, 11:17
MÜSİAD Bursa'dan İŞKUR İl Müdürü Türkmen'e ziyaret

Bu dönemde kurumlarla iletişimi güçlendirmeye önem verdiklerini belirten MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, İŞKUR Bursa İl Müdürü Feyzullah Eren Türkmen'e çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Tüm dünyada olduğu gibi pandeminin ülkemiz de de belirli bir oranda durgunluğa sebebiyet verdiğini belirten Başkan Nihat Alpay, " Pandemi döneminde yaşanan durgunluğun etkilerini atlatmaya devam ediyoruz. Bu süreci en az kayıpla atlatmak için devreye sokulan Kısa Çalışma Ödeneği tüm vatandaşlarımız için hayati önem taşıyor. Pandemi döneminde İŞKUR'un verdiği Kısa Çalışma Ödeneği başta olmak üzere diğer destek ve hizmetler sayesinde vatandaşlarımız ve üreticilerimiz rahat bir nefes aldı. Bu dönemlerden ancak birlik beraberlik içerisinde, yardımlaşarak çıkabiliriz. Biz devletimizin de teşvikleri ve desteğiyle üretmeye ekonomimize katkı sağlamaya devam ediyoruz. İŞKUR çok değerli hizmetlerde bulunuyor kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

MÜSİAD'ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getiren İŞKUR Bursa İl Müdürü Feyzullah Eren Türkmen de pandemi dönemindeki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR