Musk, Rockstar Games ile dalga geçti
Dünyanın önde gelen CEO'larından olan Elon Musk, Rockstar Games ile alay etti. Yaptığı paylaşımlarla sürekli gündem olmayı başaran Musk, Rockstar Games ve GTA V'i konu edinen alaycı bir görsel paylaştı.
TEKNOLOJİ , 27 Haziran 2020 Cumartesi, 19:50
Musk, Rockstar Games ile dalga geçti

Musk tarafından paylaşın görselde, bir çizgi filmden sahne var. Sahnede son damlasına kadar sıkılan bir karakter bulunuyor. Burada da Rockstar Games'in, GTA V'in son anına kadar faydalanmak isteyeceği betimleniyor.

Elon Musk, Rockstar Games ile gündemde

GTA V, 2013'ten bu yana en çok oynanan oyunlar arasında bulunuyor. GTA V Online ile de popülerliği artan oyun, ünlü CEO tarafından dalga geçmekten kurtulamadı. Musk'ın paylaştığı fotoğrafa göre Rockstar Games, GTA V'ten son ana kadar, zorlayarak da olsa para kazanmayı amaçlıyor.

Dalga geçtiği paylaşım da 136 bin RT ve 810 bin beğenme almış durumda. Ayrıca bu paylaşımı yaptıktan sonra yeni paylaşımında "Komik fotoğrafları kim yönetiyorsa, kainatı da o yönetiyordur." dedi.

Öte yandan Elon Musk, Rockstar Games haricinde dikkat çeken başka bir başka paylaşım da yaptı. Bu paylaşımında, Amazon CEO'su Jeff Bozz ile dalga geçti. Amazon'un 1.2 milyar dolar ücretle satın aldığı sürücüsüz taksi hizmeti Zoox haberini alıntılayan Musk, "Jeff Bozz bir taklitçidir, ahah" şeklinde paylaşım yaptı.Taklitçi sözcüğünü de "copy" ve kedi "cat" emojisiyle anlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR