Mustafa Ceceli sevgilisi hakkında ilk kez konuştu
Sinem Gedik'ten boşandıktan bir gün sonra Selin İmer'le birlikte olduğu ortaya çıkan Mustafa Ceceli konuştu. Boşanma noktasına gelmelerinin iki seneyi kapsayan bir süreç olduğunu belirten Ceceli; Selin İmer'le bayram sonrası nikah kıyacaklarını, ancak düğün olmayacağını söyledi. Ünlü şarkıcı "Selin'le hayata aynı pencereden bakmamız bizi bu karar üzerinde buluşturdu" dedi.
MAGAZİN , 06 Haziran 2017 Salı, 07:30
Mustafa Ceceli sevgilisi hakkında ilk kez konuştu

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, günlerdir boşanma haberiyle gündemden düşmüyor. Ceceli, boşanmasından bir gün sonra bir de sosyetik güzel Selin İmer ile birlikte olduğu ortaya çıkınca eleştiri oklarının hedefi oldu. ABD'ye giden Ceceli, Sabah Gazetesi'nden Merve Yurtyapan'ın sorularını yanıtladı.

Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ile ayrılık sürecine nasıl geldiklerini, evliliklerinin ilk ne zaman çatırdamaya başladığını, ilişkilerini bitiren nedenleri, sevgilisi Selin İmer ile nasıl tanıştıklarını ve evlilik kararını nasıl aldıklarını tüm detaylarıyla anlattı. İşte Mustafa Ceceli'nin olay yaratacak açıklamaları:

ALYANSLARIMIZI ÇIKARMIŞTIK

Elbette hiç kimse boşanmak için evlenmez, ayrıca boşanmayı da kimseye tavsiye etmiyorum fakat bazı durumlarda çocuğunuzun huzurlu bir ortamda büyümesi için bu adımı atmak zorunda kalıyorsunuz; bizim de yaptığımız buydu. Kamuoyunda sanki her şey bir haftada olup bitti gibi gösterildi. Oysa bu, son iki seneyi kapsayan bir birikimin sonucu. Geçen sene sonunda artık kurtarılamayacak raddeye geldiğinde Ocak'ta son süreç başladı. Zaten alyanslarımızı çok uzun zamandır takmamamız, üstüne eski eşimin sosyal medya hesaplarını kapatması, beraber hiçbir fotoğraf paylaşmamamız, davetlere birlikte katılmıyor olmamız gibi ipuçları da sevenlerimin dikkatinden kaçmamıştı. Ancak insan inanmak istemediği şeyi görmezden geliyor işte.

İki kusursuz insan dahi olsanız; bu, bir ilişkiyi kusursuz sürdüreceğiniz anlamına gelmez. Kaldı ki ben kusursuz bir insan değilim. 'Görüş ayrılıklarımız artık aynı evin içinde yaşayabilme konforunu zorluyor' anlamında bir cümle kullanmıştım aslında. Konu elbette dış görüntüyle alakasızdı, tamamen yaşama bakış değerlerimizin farklılaşması manasında bir söylemdi o.

Her iki taraf da ailelere haber vermek için mahkemenin sonuçlanmasını bekledi.

AYRILMA SÜRECİNDEYKEN SELİN'LE ARKADAŞLIĞIMIZ BAŞLADI

Selin'le önceden tanışıklığımız vardı ancak ayrılma sürecinin içindeyken bizim arkadaşlığımız başladı.

EVLİLİĞE GİTMEYEN İLİŞKİ YAŞAMAM

Evlilik hayatını seviyorum, dolayısıyla sonu resmi bir evliliğe gitmeyecek bir ilişki benim tarzım değil.

NİKAH BAYRAMDAN SONRA

Nikahı bayramdan sonra kıymayı planlıyoruz. Düğün düşünmüyoruz.

SELİN İMER'LE TANIŞMASI

Ortak arkadaşlarımızın olduğu bir ortamda tanışmıştık. Yaşama aynı pencereden bakmamız, bizi bu karar üzerinde buluşturdu.

EVLİLİĞİN YIKILMASINA SEBEP OLMADI SELİN

Selin'in çok yakın ve sıkı dostları, çok eskiye dayanan, sağlam temeller üzerine kurulu arkadaşlıkları var. Dolayısıyla konunun iç yüzünü o kadar iyi biliyorlar ki, onun arkasında durmayan bir kişi bile olmadı. Çünkü sosyal medyada ve bazı basın kuruluşlarında çarpıtıldığı gibi bir evliliğin yıkılmasına sebep olmadı Selin. Bu yüzden de tepki görmesi için bir sebep yoktu çevresinden.

EVLİLİĞİM İKİ SENEDİR ÇIRPINIYORDU

İki senedir çırpınıyordu. Buradaki en büyük kabahat, benim bunu sevenlerimden gizlemem oldu. Belki de kendimden bile gizlediğim için böyle bir tutum takındım. İlk olarak boşanma konusunu eski eşim gündeme getirmişti. Benim için bile bittiğini kabullenmek seneler aldı. Gerçek olduğuna inandığınız bir şeyi yitirdiğinizde, kendiniz dışında açıklama yapacağınız bir de milyonlarca insan olunca; olayla yüzleşmek tahmin ettiğinizden çok daha zor oluyor. Bunu yaşamayan birinin de anlamasını bekleyemiyorsunuz haliyle. Bu neredeyse imkansız bir şey. Ailelerin ve dostların fikirlerinin bile önem taşımadığı bir raddeye gelmiştik, bıçak kemiğe dayanmıştı artık. Hiç kimseye danışmadan iki kişi arasında aldığımız bir karardı bu.

O FOTOĞRAFLAR E-POSTA HESABIMA İZİNSİZ GİRİLEREK ÇEKİLDİ

O fotoğraflar, bilgisayarımdan e-posta hesabıma izinsiz girilerek görüntülerin bilgisayar ekranından cep telefonuyla fotoğraflarının çekilmesiyle elde edildi. Hatta kullanılan cep telefonun markası bile ekrandan yansıyor. İnsanlar bu görüntülerin boşanmayla alakalı olduğunu düşünüyorlar, oysa hiç alakası yok. Böyle bir şey söz konusu olsa, o kareler delil olarak boşanma protokolünde de olurdu ama yoklar.

Fotoğraflar geçtiğimiz Şubat ayına ait ancak basına sızdırılması, anlaşmalı boşanma protokolündeki şartlar yerine getirildikten bir gün sonra oldu. Ne kadar üzücü değil mi?

BOŞANMA HABERİNİN ETKİSİ ÇOK BÜYÜK OLDU

İnsanlar böyle bir durumu beklemiyordu. Ben de süreci gizleyip sonuna kadar bir şey duyurmayınca, boşanma haberinin etkisi çok büyük oldu. Çıkış noktasındaki tepkiyi anlayabiliyorum. Bu çok doğaldı fakat süreç artık bilinçli bir karalama kampanyası gibi devam ediyor. Öte yandan evlilik kurumuna saygım ve inancım tabii ki tam, zaten böyle olmasaydı bu kadar çabuk tekrar evlenmek istemezdim.

Hayranlarımın tepkilerini son derece normal buluyorum. Onlar beni ailelerinden biri olarak kabul ettikleri için boşanma haberine çok üzüldüler ve bana binlerce mesaj gönderdiler. Onlarda da bu konu bir travma yarattı. Eminim zaman içinde bu üzüntü ve şok hali atlatılacak ve beni anlayacaklar. Çocuğumuzun gelişimi için boşanma süreciyle ilgili dışarıya herhangi bir olumsuzluğu özellikle yansıtmadık. Haliyle en son raddede haberleri olunca kırgınlıkları da, şaşkınlıkları da büyük oldu. Onlar benim içimi bilirler, zaman her şeyi yerine oturtacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR