Mustafa Cengiz'den Ali Koç çıkışı
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Ali Koç federasyon başkanı olsun. Yardımcıları da MHK başkanı olsun, hiç sorun yok." dedi.
SPOR , 14 Şubat 2019 Perşembe, 20:39
Mustafa Cengiz'den Ali Koç çıkışı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cengiz, "Rakip takımların başkanları federasyon başkanı olsun isterim. En ateşli rakip taraftar, başkan TFF Başkanı olsun. Oyunu kuralları ile oynayacaksak hiç sorun yok. Ali Koç federasyon başkanı olsun. Yardımcıları da MHK başkanı olsun, hiç sorun yok. Ben Yusuf Namoğlu'nu tanırım ama bir kez aramadım, ceza aldığımda bile aramadım." dedi.

"HİLEYLE, HURDAYLA İŞ ÇEVİRMEYELİM"

Cengiz, "Sevgili hocamız hakemler de hata yapabilir derken ironi yaptı. Bunu kurnazlık denmez. Çok ince bir ironi yaptı sevgili hocamız. Bir kişi haklı olarak bağırıyorsa onu dinlemek, empati yapmak gerek. Rakipler haklıysa biz onları dinleriz. Ben bütün takımlara samimiyet diliyorum. Adil bir yarış diliyorum. Kim şampiyon olursa onu da alkışlarım söyleyeyim. Bugün ben şampiyon olurum, yarın sen olursun. Ama hileyle, hurdayla iş çevirmeyelim." diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR