NBA'e sakalı ben getirdim
Nihat Doğan verdiği röportajla yine tebessüm ettirdi.
MAGAZİN , 04 Aralık 2013 Çarşamba, 10:13
NBA'e sakalı ben getirdim

Survivor yarışması sırasında gittikleri Miami maçından söz eden şarkıcı Nihat Doğan, basketbolcuların kendisini sakallı görmelerinden sonra modaya kapıldıklarını söyledi

Televizyon ekranlarının zorlu yarışması Survivor'a katıldıktan sonra sosyal medyada fenomen haline gelen şarkıcı Nihat Doğan, Ajansspor'a verdiği röportajla yine tebessüm ettirdi.

ABD 'nin dünyaca ünlü basketbol ligi NBA'e sakal modasını kendisinin getirdiğini söyleyen Doğan, Survivor'a katıldığı dönemde izledikleri Miami maçıyla ilgili gözlemlerini şöyle anlattı:

"Ben oraya, Survivor'dan sakallı halde gittim. Millet diyor ki, NBA'e bu sakal modası nereden geldi? NBA basketçilerine o sakal modasını getiren zat Nihat Doğan'dır. Skorbordda sakallarım uzamış şekilde kendimi gördüm. Millet bana bakıyor, bu adam kimdir, nereden kaçmış diye. Bir taraftan da Lebron beni kesiyor, sakallarım uzun diye tırstı. Kerata Lebron'un kulağını çektim. İlk periyotta Miami kendine gelemedi. Korkudan 25 sayı fark yediler. Sonra devre arası baktılar ki, bizden sıkıntı olmaz, öyle kendilerine geldi çocuklar. Ondan sonra baktım Amerika 'da NBA oyuncularında bu sakal modası".

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR