Newton'dan Sörloth itirafı!
Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
SPOR , 16 Eylül 2020 Çarşamba, 10:59
Newton'dan Sörloth itirafı!

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton basın mensuplarına açıklamalarda bulunuyor.

İşte İngiliz teknik adamın açıklamaları: "Bu sakatlıklar ilgili olarak herhangi bir kimseyi suçlamamız mümkün değil. Çimi kontrol eden arkadaşlar çok iyi iş çıkardılar. Sezon başı kampında bu tür sakatlıklar normal. Avrupa'da ve Türkiye'deki takımlara baktığınız zaman bunlar görülür. Klopp Liverpool'da antrenman tarzının değişmesinden dolayı birçok sakatlık yaşamıştı. Oyuncular Tamamen adapte olduğunda sıkıntı yaşamayacağız. Sağlık departmanıyla sürekli iletişim halindeyiz."

'Büyük oyuncuları kaybetmek canınızı yakar'

Newton, takımdan ayrılan Sörloth ile ilgili olarak şöyle konuştu: "Hangi takım olursanız olun, büyük oyuncuları kaybetmek tabii ki canınızı yakar. Başkanımızla perde arkasında transferle ilgili müthiş bir çalışmada bulunuyoruz. Başkanımız ve yönetim harika bir iş çıkarıyor. Eski gücümüzü geri kazanacağımıza inanıyorum. İhtiyacımız olan bütün bölgelere transfer yapacağız. Kendisi ile ilgili 1 yıl devam etmek istiyorduk. Bizim düşüncemiz net. Ancak kendisi burada oynamak istemiyor.

'Afobe hızlı ve güçlü oyuncu'

Benik Afobe, hızlı ve güçlü oyuncu. Ligde İş yapacağına inanıyorum. Kadromuz şu an itibarıyle yeterli değil. Yönetimimiz gece-gündüz inanılmaz çalışma sergiliyorlar. İhtiyacımız olan pozisyonları biliyoruz. Bunu burada söyleyecek değilim."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR