Nilüfer Eğitim Kurumları’nın büyük başarısı
SBS sonuçlarının açıklanmasının ardından Özel Nilüfer Eğitim Kurumları'ndan beş öğrenci, 500 tam puan alarak büyük başarıya imza attı. Türkiye 8’incisi olan Alperen Demirel, ileride beyin cerrahı olmak istediğini söyledi.
GÜNDEM , 13 Temmuz 2012 Cuma, 09:41
Nilüfer Eğitim Kurumları’nın  büyük başarısı

Orta Öğretim sekizinci sınıf öğrencileri arasında yapılan Seviye Belirleme Sınavı sonuçları açıklandı. Buna göre Özel Nilüfer Eğitim Kurumları'ndan beş öğrenci, SBS'de 500 tam puan alarak büyük bir başarıya imza attı. Bu öğrencilerden Özel İlkbahar İköğretim Okulu'ndan Alperen Demirel, Türkiye sekizincisi ve Bursa birincisi oldu. Bir gazetecinin, ileriye dönük hedefini sorması üzerine Demirel, insanları tedavi etmenin güzel bir şey olduğunu, bu nedenle beyin cerrahı olmak istediğini belirtti.
 

4 TAM PUAN DAHA
Aynı okuldan Esra Ceylan, Beha Tuğcu, Ömer Çağrı Aydın ve Aydan Altıntaş da bütün soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan aldı. Yakaladığı başarıdan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Alperen Demirel, başta ailesi olmak üzere öğretmenlerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Sınav öncesi planlı ve programlı olarak çalışmanın karşılığını aldığını belirten Demirel, sınava gireceklere planlı programlı olarak ders çalışmaları tavsiyesinde bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR