Ödeme almazsa serbest kalıyor
Takımdan gitmek istediğini söyleyen ve kulüpten 1 milyon 200 bin lira alacağı bulunan genç futbolcu bugün alacağını tahsil edemez ya da yönetimle ödeme planında anlaşamazsa, sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkını elde edecek. Başkan Erkan Kamat'ın Kubilay konusundaki tutumu merak konusu.
BURSASPOR , 17 Eylül 2020 Perşembe, 08:14
Ödeme almazsa serbest kalıyor

Kubilay Kanatsızkuş'un Bursaspor'a gönderdiği ihtarnamenin süresi bugün sona eriyor

LİSANSI ÇIKARILMAMIŞTI

Bursaspor'da forma giymek istemediğini yönetim ve teknik heyete söyleyen ve bu nedenle lisansı çıkarılmayan Kubilay Kanatsızkuş'un kulübe gönderdiği ihtarnamenin süresi bugün sona erecek. Yeşil Beyazlı kulüpten 1 milyon 200 bin TL alacağı olduğu belirtilen genç futbolcu gerekli ödemeyi alamaz ya da yönetimle yeni bir ödeme planı üzerinde anlaşamazsa serbest kalma hakkını elde edecek.

SÖZLEŞME 2022'DE BİTİYOR

Erkan Kamat yönetimi daha önce iplerin gerildiği Kubilay'a bonservis bedeli getirmeden kulüpten ayrılamayacağını ve gerekirse Vakıfköy'e gönderilmesini kararlaştırmıştı. Yönetimin Kubilay için nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu. 23 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi 2022'de sona erecek. Kubilay Kanatsızkuş Bursaspor formasını 5 sezonda 91 kez giydi ve 18 gol atma başarısını gösterdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR