Oğlunu boğazını keserek öldüren annenin ifadeleri kan dondurdu!
Adıyaman'da bipolar hastası olan 27 yaşındaki Zeynep Delibaş, tartıştığı yengesi Sultan Delibaş ve oğlu Ali Delibaş'ı boğazlarını bıçakla keserek öldürdü. Sokakta dolaşırken yakalanan ve sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye kadın, gazetecilerin oğlunu neden öldürdüğünü sorması üzerine, "Fazla acı çekmesin diye öldürdüm, pişmanım" dedi.
GÜNDEM , 21 Mayıs 2020 Perşembe, 21:39
Oğlunu boğazını keserek öldüren annenin ifadeleri kan dondurdu!

Adıyaman'da, bipolar hastalığı olan ve tedavi gören Zeynep Delibaş (27), tartıştığı yengesi Sultan Delibaş (36) ve kendi oğlu Ali Delibaş'ı (7) boğazlarından bıçakladı. Tedaviye alınan yengesi ve oğlu, doktorların tüm çabasına rağmen yaşamını yitirdi.

SOKAKTA DOLAŞIRKEN YAKALANDI

Oğlunu ve yengesini öldüren 27 yaşındaki kadın, sokakta dolaşırken yakalandı. Zeynep Delibaş polisteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

"ALİ FAZLA ACI ÇEKMESİN DİYE ÖLDÜRDÜM"

Adliye öncesi sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Zeynep D., yanındaki polislere, oğlunun durumunu sordu. Gazetecilerin oğlunu neden öldürdüğünü sorması üzerine de, "Ali fazla acı çekmesin diye öldürdüm, pişmanım" şeklinde cevap verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR