Önce namaz kıldı sonra boğazını kesti!
İzmir’de psikolojik sorunları olduğu iddia edilen A.E.(24), kendisini defalarca bıçaklayarak ağır yaralandı. Ailesi tarafından hastaneye kaldırılan genç adamın sağlık durumu ciddiyetini koruduğu bildirildi.
GÜNDEM , 28 Mart 2013 Perşembe, 08:16
Önce namaz kıldı sonra boğazını kesti!

Olay bugün sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Konak İlçesi Kemeraltı Semti 427 Sokak No:97’de meydana geldi. İddialara göre bir internet kafede part-time olarak çalışan A.E., akşam eve geldiğinde odasına çekildi. Daha sonra sabah saat 05.00 sıralarında ezana kalkan genç adam, abdest alıp namaz kılmaya başladı. A.E., namaz kıldıktan sonra mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla tekrar odasına çekilirken, oğlunun hareketlerinden şüphelenen annesi A.E.’nin odasına girmek istedi.

Kadın kapıyı açtığında A.E.’nin karın bölgesinden ve boynunun her iki tarafından bıçakla ağır şekilde yaralanmış olduğunu görerek şoka girerken, annesinin feryatlarını duyan A.E.’nin ağabeyi kardeşini kendi aracıyla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Hastaneye kaldırılan ve hemen ameliyata alınan genç adamın durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken A.E.’nin kız meselesi yüzünden intihar etmek istediği iddia edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR