''Önemli olan makam değil''
Türkücü İbrahim Tatlıses, milletvekili aday listesinde kendisine yedinci sırada yer verildiği için milletvekilliğini reddettiği iddiasına yanıt verdi: Gönül verdiğim partimin her kararına saygılıyım. Mesele; Sayın Cumhurbaşkanımın yanında olduğumu göstermektir.
MAGAZİN , 25 Mayıs 2018 Cuma, 10:46
''Önemli olan makam değil''

İbrahim Tatlıses, erken seçimde İzmir'den milletvekili adayı olabilmek için başvuruda bulunmuştu. Milletvekili aday listesinde kendisine yedinci sırada yer verildiği için milletvekilliğini reddettiği iddia edilen Tatlıses, bu söylentiler üzerine açıklama yaptı.

"HER ZAMAN YANINDAYIM"

Ünlü türkücü, instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Böyle aslı astarı olmayan haberler nereden çıkar anlamış değilim. Bu haberi ve ithamları asla kabul etmiyorum. Gönül verdiğim partimin her kararına saygılıyım. 7 de olsa, hiç olmasa da benim boynum kıldan ince. Sanırım bunu artık anlamış olmalısınız. Bana yüce Allah tarafından verilen yetenek ile makamların büyüğü bahşedilmiş zaten çok şükür. 10 kere aday olsam mesele makam veya güç değil, mesele gönül verdiğim Sayın Cumhurbaşkanımın, partimin yanında olduğumu göstermektir. Saygılarımla." ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR