Onlar erdi muradına
Bursaspor, 5 genç yeteneğini 3 yıllık sözleşme imzalatıp profesyonelleştirdi.
BURSASPOR , 19 Haziran 2012 Salı, 16:51
Onlar erdi muradına
Bursaspor'un altyapısında forma giyen Batıcan Aday, Furkan Soyalp, Mert Ilıman, Süheyl Çetin ve Ozan Tufan, profesyonelliğe adım attı. Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde düzenlenen imza töreniyle 3 yıllık sözleşmeyi imzalayan 5 genç yetenek, büyük mutluluk yaşadı. Törene, altyapıdan sorumlu yönetici Necmettin Kocaman, gençlik geliştirme sorumlusu Faruk Korkmaz ve takım antrenörü Musa Öztürk katıldı.

DÜNYA BAHSEDECEK

En büyük amaçlarının A takıma oyuncu yetiştirmek olduğunu dile getiren Necmettin Kocaman, "Türkiye'nin, Avrupa'nın hatta dünyanın bahsedeceği oyuncular bu altyapıdan çıkacak. Bunu söylerken başta Ertuğrul Sağlam hocamıza güvenerek dile getiriyorum. Bugüne kadar çok genç oyuncuya şans verdi bugünden sonra da vereceğine inanıyorum. Bu arkadaşlarımız Yeşil Beyazlı takım için çok önemli işler yaptı. Tüm altyapıdaki futbolcularımız için bu imzalar hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

4 yıl önümüz açık
Gençlik Geliştirme Sorumlusu Faruk Korkmaz, çok mutluluk duyduğunu belirterek, "Bugün bütün U-17 takımı burada. Arkadaşlarını yalnız bırakmadılar. İmza atan 5 oyuncumla gurur duyuyorum. Bu sene 7 oyuncumuz A takımla idmanlara çıkacak. 4 yıldır verdiğimiz emeklerin karşılığını alıyoruz. İnanıyorum ki Bursaspor'un önümüzdeki 4 yıl önü çok açık" dedi. Musa Öztürk ise imza atan arkadaşlardan daha heyecanlı olduğunu ve tarif edilemez bir mutluluk yaşadığını söyledi.Emrah GÜLER

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR