Onur Akay bir ölüm haberini daha duyurdu
Kanun sanatçısı ve şarkıcı Murat Omurtağ, kalp krizi sonucu 41 yaşında hayatını kaybetti. Acı haberi Onur Akay duyurdu.
MAGAZİN , 06 Haziran 2019 Perşembe, 12:52
Onur Akay bir ölüm haberini daha duyurdu

"Acı haber bayramda geldi" başlıklı bir yazı kaleme alan Onur Akay, "Sanat camiası bayram günü acı haberle sarsıldı. 41 yaşındaki kanun virtüözü ve şarkıcı arkadaşımız Murat Omurtağ, bayramın birinci günü akşamı kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen arkadaşımızı maalesef, 5 Haziran Çarşamba günü sabaha karşı kaybettik. Murat Omurtağ'ın cenazesi 6 Haziran Perşembe günü, Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda kılınacak ikindi namazı sonrası son yolculuğuna uğurlanacak. Sevenlerine başsağlığı dilerim" ifadelerini kullandı.

İzmir'de dünyaya gelen Murat Omurtağ, sosyal medyada yer alan videoları ile fark edilmiş, daha sonra albüm ve sahne çalışmalarına başlamıştı.

CEYLAN CEZALANDIRILMASINI İSTEMİŞTİ!
Ünlü şarkıcı Ceylan ise geçtiğimiz Haziran ayında avukatı aracılığıyla savcılığa başvurarak, Murat Omurtağ'ın kendisini dolandırdığını iddia etmişti. Ceylan, 'Gözlerine Bakınca Senin' isimli şarkıyı okumayı çok istediğini, bunun için Murat Omurtağ ile anlaşıp izin belgesi aldığını ve 38 bin lira masraf yaptığını ama şarkının asıl sahibinin Murat Omurtağ olmadığını öğrendiğini ve Omurtağ'ın cezalandırılmasını istediğini söylemişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR