Onur Market'ten Bursaspor'un yeni yönetimine ziyaret
Perakende sektörünün güçlü oyuncusu Özen Grup'un Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Özen ve Onur Özen; Emin Adanur ve ekibini ziyaret etti.
BURSASPOR , 17 Haziran 2021 Perşembe, 08:31
Onur Market'ten Bursaspor'un yeni yönetimine ziyaret

3 sezondur Bursaspor ile kol kola yürüyen ve her koşulda yalnız bırakmayan Onur Market, Bursaspor'un yeni yönetimine çıktıkları bu yolda yine yalnız olmayacaklarını ve Onur Market'in desteklerinin devam edeceğini gösterdiler.

Bursaspor'un Bursa için farkı bir anlamı olduğunu ifade eden Emin Adanur, " Geçtiğimiz sezonlarda yapmış olduğunuz maddi ve manevi destekleri yakından takip ettik. Bursaspor ve Onur Market markalarının şehir genelinde farklı bir bağı var. Biz de yeni yönetim ekibimizle ve sizlerinde destekleriyle daha da güçlendireceğimizin inancı içindeyiz" dedi.

"616 Forma Satın Alacağız"

Bursaspor ile güçlü bir sinerji yakaladıklarını ifade eden Onur Marketler Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Direktörü Hakan Özen," Bursa denildiğinde ilk akla gelen değer Bursaspor'dur. Bursa'nın en güzide markası paydaş olmaktan dolayı çok memnunuz. İçinde bulunduğu durumdan en kısa sürede çıkarak Süperlig'e yeniden döneceğinden eminim. Sadece iyi günde değil zor günlerde de takımımızın yanında olarak samimiyetimizi ortaya koyduk.Bu zorlu süreçte hem yeni yönetimin hem de futbolcu arkadaşlarımıza elimizden geldiğince destekte bulunacağız. Yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretimize istinaden 616 adet forma satın alarak mağaza personellerimize dağıtacağız." dedi.

"Onur Market Bursaspor'un Her Zaman Yanında"

Onur Marketler Yönetim Kurulu Üyesi ve Özen Gross Genel Müdürü Onur Özen, "Bursaspor 4 milyonluk şehrin en önemli markası. Biz de bu şehrin marketi olarak Bursaspor'un her zaman yanında olmaktan gurur duyuyoruz. 3 yıl önce yaptığımız anlaşma, Bursaspor kulübü ile yapmış olduğumuz anlaşmasının ötesinde gönül iş birliğidir. Bursa demek aynı zamanda Bursaspor demek olduğunun bilinciyle tıpkı geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bizim için büyük onur ve gurur olan Bursaspor ile oluşan yol arkadaşlığımız her koşulda devam edecektir. Türk sporuna ve Bursa'mızın en büyük değeri Bursaspor'umuzun hak ettiği yere gelmesi için çalışacak olan Emin Adanur ve ekibine elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Yeni yönetimin çıktıkları bu yolda başarılı olacaklarına yürekten inanıyor ve başarılar diliyorum" dedi.

Onur Marketler Yönetim Kurulu Üyeleri Onur Özen ve Hakan Özen Bursaspor ziyareti sonrasında Emin Adanur'a hediyelerini taktim ettiler.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR