Ortalık fena karıştı! Tekmeler havada uçuştu
Antalya'da kırmızı ışıkta çıkan kavgada tekme ve tokatlar havada uçuştu. Olay anı ise kırmızı ışıkta bekleyen araç sürücüsü tarafından bir cep telefonuyla saniye saniye görüntülendi.
GÜNDEM , 30 Mayıs 2020 Cumartesi, 12:32
Ortalık fena karıştı! Tekmeler havada uçuştu

Olay, Antalya kent merkezinde kırmızı ışıkta araçların beklediği sırada yaşandı. Sebebi henüz bilinmeyen kavgada tekme tokatlar adeta havada uçuştu. Kavga anı diğer araç sürücüleri tarafından saniye saniye görüntülendi.

Görüntülerde Kırmızı ışıkta en ön sırada bekleyen bir araç sürücüsü aracından inmesiyle tartışma başladı. Bu sırada sürücünün yakını olduğu tahmin edilen bir adamla 3 genç arasında çıkan kavga birden alevli yumruklu ve tekmeli kavgaya dönüştü. Araç sürücüsü darp edilen adamla gençleri ayırmaya çalışırken kendisine de yumruklardan nasibini aldı.

O sırada bir maskeli bir kadın da gençlerden birini tutmaya çalıştı ancak, genç kadının tuttuğu genç kıyafetini çıkarak sıyrıldı ve kavgaya devam etti.

Olay anı ise kırmızı ışıkta üçüncü sırada bekleyen araç sürücüsü tarafından bir cep telefonuyla saniye saniye görüntülendi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR