Osmangazi'de vezneler hafta sonu da açık
Osmangazi Belediyesi vergi tahsilat vezneleri, 1 Haziran’da sona erecek olan Çevre Temizlik ile Emlak Vergisi’nin 2015 yılı ilk taksit ödemelerinde vatandaşların sıkıntı yaşamaması için hafta sonları da açık olacak.
BURSA , 21 Mayıs 2015 Perşembe, 16:56
Osmangazi'de vezneler hafta sonu da açık
Osmangazi Belediyesi, 1 Haziranda sona erecek olan Çevre Temizlik ve Emlak vergisi ilk taksit ödemeleri için vezneleri hafta sonu da açık tutma kararı aldı. 23-24 Mayıs tarihlerinde merkez vezneler, 30-31 Mayıs tarihlerinde ise merkez veznelerin yanı sıra Emek ve Demirtaş veznelerini, çevre temizlik ve emlak vergisi ile diğer tüm belediye alacaklarının ödenebilmesi için sabah 09:00 ile 16:00 saatleri arasında açık olacak.

Osmangazi Belediyesi, bu uygulama ile hafta içi mesai saatlerinde çalışan ve ödeme yapamayan vatandaşların mağduriyetini ve son günlerde yaşanacak yoğunluğu azaltmayı hedefliyor. Yetkililer, vatandaşların ödemelerini World Kart ile yapabileceklerini, 3 bin TL’ye kadar kredi kartına 5 taksit, 3 bin TL üzeri 2 taksitle ödeme imkanı olduğunu, ayrıca www.osmangazi.bel.tr internet adresinden de 24 saat ödeme yapabileceklerini söylediler.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR