Öykü Karayel bebeğinin ismini açıkladı
Şimdilerde anne-baba olacak olmanın heyecanı yaşayan Öykü Karayel ile Can Bonomo çiftinden güzel oyuncu, yeni yılın ilk saatlerinde yaptığı paylaşımla doğacak bebeğinin ismini duyurdu. Karayel paylaşımının altına, "Alttaki küçüklük Roman Bonomo. Yeni yılda görüşürüz!" notunu düştü.
MAGAZİN , 01 Ocak 2021 Cuma, 22:20
Öykü Karayel bebeğinin ismini açıkladı

2018 yılında evlenen oyuncu Öykü Karayel ve şarkıcı Can Bonomo, şu sıralar bebek heyecanı yaşıyor. 5,5 aylık hamile olan Öykü Karayel, eşi Can Bonomo ile birlikte verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Karayel'in karnı burnunda pozları büyük beğeni topladı.

"ALTTAKİ KÜÇÜKLÜK ROMAN BONOMO"

Karayel, paylaşımının altına "Alttaki küçüklük Roman Bonomo... Yeni yılda görüşürüz!" notunu düştü. Can Bonomo da eşi Öykü Karayel ile verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınlayarak yeni yılı kutladı. Ünlü çiftten Can Bonomo, geçtiğimiz aylarda bu pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

"BU TÜR ŞEYLERİN DOĞAL BİR SAATİ VAR"

Öte yandan Karayel, daha önce verdiği bir röportajında "Ne zaman anne olacaksınız" sorusuna, "Bu tür şeylerin doğal bir saati var. Asla aşırı evlenmek isteyen ya da evlenmem diyen biri olmadım. Can'la karşılaşınca her şey doğru gelmeye başladı" diye yanıt vermişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR