Ozan Tufan seçimini yaptı!
Çin'den 5 milyon Euro imza parası içeren dev bir teklif alan, Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) ekibi Bayer Leverkusen'in de peşinden koştuğu milli oyuncu Ozan Tufan, "Ben Fenerbahçeliyim" diyerek sarı lacivertli kulüple yeni sözleşme imzaladı.
SPOR , 29 Aralık 2019 Pazar, 12:32
Ozan Tufan seçimini yaptı!

Fenerbahçe'nin yükselen yıldızı Ozan Tufan kendisine gelen astronomik tekliflere rağmen Fenerbahçe'de kalmayı tercih etti ve sözleşmesini 4 yıl daha uzattı. Milli futbolcuya bir Çin kulübü, 5 milyon Euro imza parası içeren bir teklif sundu. Alman Bayer Leverkusen takımı ise 5 yıllık uzun bir kontrat önerdi. Ancak 24 yaşındaki oyuncu bu iki teklifi de reddetti.

Ozan'ın, sözleşme görüşmelerinin başından beri F.Bahçeli yöneticilere, "Burada kalmak istiyorum. Bunun için fedakârlık gerekirse yaparım" dediği öğrenildi.

DETAYLARI BİLE KONUŞMADI

Ozan'ın Başkan Ali Koç ve Emre Belözoğlu ile yaptığı görüşmede, başkanın kendisine verdiği söz sonrası detayları konuşmadan 4 yıllık sözleşme teklifini kabul ettiği bildirildi. Ozan Tufan'ın futbolu Fenerbahçe'de bırakmayı planladığı bildirildi. (Sabah)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR