Özer Hurmacı: İş kazası oldu
Bursaspor'un tecrübeli ismi Özer Hurmacı Bursa Hakimiyet'e yaptığı açıklamada, Balıkesirspor beraberliğini iş kazası olarak gördüklerini söyledi. Yeni bir ekip olduklarının altını çizen deneyimli krampon bu sorunu tecrübe ve kaliteleriyle aşacaklarını kaydetti.
BURSASPOR , 06 Kasım 2019 Çarşamba, 09:05
Özer Hurmacı: İş kazası oldu

HABER I Tolga ÖZTAŞ

BOLU'DA TELAFİ EDERİZ

Bursaspor bu sezon sahasında ilk kez puan kaybederken, sahaya kaptan olarak çıkan Özer Hurmacı bu durumu Boluspor deplasmanında telafi etmek istediklerini söyledi. Karşılaşmayı Bursa Hakimiyet'e verdiği özel demeçte analiz eden deneyimli krampon, "İlkyarı biraz daha tutuktuk. Ama özellikle ikinci yarının başlarında çok coşkulu bir şekilde pozisyon ürettik. 15-20 dakika boyunca golü bulmaya çok yakın olduk, ama atamadık. İş kazası oldu diyelim. Haftaya Boluspor deplasmanında bunu telafi etmemiz gerekiyor. Ondan sonra da devre arasına kadar kazana kazana yolumuzda ilerlemek istiyoruz." diye konuştu.

BASİT BİR ŞEKİLDE AŞARIZ

Her hafta daha iyiye gittiklerini belirten Özer Hurmacı, takımdaki uyum sorununu atlattıkları anda daha başarılı olacaklarını belirtti. Bu sorunu tecrübeleriyle ortadan kaldıracaklarına inandıklarını söyleyen Özer Hurmacı, "Takımın durumu gittikçe iyiye gidiyor. Hocamızın istediklerini gittikçe daha çok sahaya yansıtabili-yoruz. Buna da biraz zaman lazımdı. Hem bizim hazır hale gelmemiz hem uyum süreci biraz zaman aldı. Örnek verecek olursak, Balıkesirspor'da oyuncular üç yıldır birlikte oynuyor. Bizim daha üç ay bile olmadı. Bizim kalitemiz ve tecrübemizle bunu çok basit bir şekilde aşabileceğimize inanıyorum." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR