Özlüce'de derin sessizlik...
Bursaspor'da çözüm bekleyen birçok sorun bulunuyor. Yeni başkan Mesut Mestan'ın takımın yeni teknik direktörü, oyuncuların serbest kalma tehlikesi ve özellikle FIFA'dan gelmesi muhtemel ceza konusunda sergileyeceği tavır merakla bekleniyor.
BURSASPOR , 26 Haziran 2019 Çarşamba, 08:29
Özlüce'de derin sessizlik...

KİMSEYLE KONUŞMUYOR

Bursaspor'da göreve yeni seçilen Mesut Mestan başkanlığındaki yönetim kurulu önceki gün mazbatasını alırken, karşısında ucu bucağı bitmeyen bir sorun yumağı buldu. Ancak Mestan'ın bunların hepsini bilerek göreve gelmesi bir avantaj olarak kabul edildi. İlk toplantıda görev dağılımını yapmayan, yönetim kurulundaki arkadaşlarına teknik direktör adayı, oyuncu ödemeleri ve yeni sezonun planlanması hakkında hiçbir bilgi vermeyen başkan Mesut Mestan'ın büyük bir sessizliğe bürünmesi akıllarda soru işareti bıraktı.

ÖDEMEZSE FATURA AĞIR

Camiaya transfer tahtasını açacağının sözünü veren Mestan'ın öncelikle yarın ödeme yapılması zorunluluğu bulunan Sebastien Frey hakkında nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. Kulübe yakın kaynaklar Mestan'ın finans arayışının sürdüğünü belirtiyor. Başkan Mesut Mestan eğer bu kaynağı sağlayamazsa Bursaspor'a üç dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası gelecek. Aynı durum serbest kalma tehlikesi bulunan futbolcular için de geçerli. Ertuğrul Ersoy, Onur Atasayar ve Shehu ödemelerini alamazsa serbest kalacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR