Pınar Altuğ isyan etti: Siz güzel vakit geçiriyor olabilirsiniz!
Türkiye'yi kasıp kavuran orman yangınları herkesi kahrediyor. Ünlü isimler de yaptıkları paylaşımlarla gündeme dair yorumlarda bulunuyor. Son olarak oyuncu Pınar Altuğ sosyal medyada tepkisini dile getirdi.
MAGAZİN , 30 Temmuz 2021 Cuma, 11:49
Pınar Altuğ isyan etti: Siz güzel vakit geçiriyor olabilirsiniz!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde önceki gün dört noktada birden başlayan yangın ciğerleri dağlarken, Marmaris de alevlere boğuldu. Türkiye'nin farklı bölgelerinde son üç gün içinde 13 ilde 41 orman yangını meydana geldi.

Yangınlara dair ünlü isimler de paylaşımlarda bulunuyor. Son olarak oyuncu Pınar Altuğ, Instagram hesabı üzerinden, "Ülkemin her yeri yangın yeri, ciğerlerimiz de öyle. Durdurulamayan yangın, kaybedilen canlar, yanan kül olan yuvalar! Sebep olanlar yatacak yeriniz yok! Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine sabır dilerim" ifadelerini kullandı.

"AZICIK EMPATİ YAPSANIZ"

Tatil paylaşımı yapanlara tepki gösteren oyuncu, "Ülkemiz yanıyor, ağaçlar yanıyor, hayvanlar yanıyor, insanlar evsiz kalıyor hatta bizim gibi tatilde olan insanlar otellerinden tahliye edildi. Siz güzel vakit geçiriyor olabilirsiniz. Bunu Instagram'dan paylaşmasanız da o anlar hâlâ güzel azıcık empati yapsanız?" mesajını yazdı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR