PKK'da eşcinselliğe eğilim arttı
Kadın teröristlerin infaz edilmesi ve yaşadıkları zulme dayanamarak kaçmalarının ardından PKK'da eşcinselliğe eğilimin arttığı ortaya çıktı. Yalanan teröristlerin ifadelerine göre örgüt elebaşları da bunu kabullenmiş durumda.
GÜNDEM , 14 Kasım 2018 Çarşamba, 12:22
PKK'da eşcinselliğe eğilim arttı

Yakalanan teröristlerin ifadelerine göre örgüt içinde eşcinselliğe eğilimin arttığı, bu eğilimleri zaten kuvvetli olan örgüt elebaşlarının da bunu kabullendiği ortaya çıktı.

BAZI EŞCİNSEL TERÖRİSTLER İNFAZ EDİLDİ

Güvenlik güçleri tarafından geçtiğimiz günlerde yakalanan Sorej kod adlı teröristin ifadesinde, Suriye Deyrizor'daki Leşger kod adlı terörist elebaşının hemcinslerine cinsel istismarda bulunduğu için örgüt içinde tutuklandığını, suçunu kabul eden teröristin 6 ay süren cezası sonrası tekrar eski konumunda faaliyetlerine devam ettiğini belirttiği öğrenildi. Rızgar kod adlı bir başka teröristin 2017'deki ifadesinde Irak'ın kuzeyinde faaliyet gösteren Fırat kod adlı teröristin eşcinsel olduğu için infaz edildiğini anlattığı ortaya çıkmıştı.

KADIN TERÖRİSLERİN KAÇIŞLARI, ÖRGÜTTEKİLERİN EŞCİNSELLİĞE EĞİLİMİNİ ARTIRDI

İfadelere göre, kadın ve erkek teröristler arasında geçtiğimiz yıldan beri yaşanan sürtüşmeler, kavgalar, kadın teröristlerin infazlarındaki artışlar ve zulümlere dayanamayarak meydana gelen kaçışların teröristlerin eşcinselliğe eğilimini artırdığı, bu eğilimleri zaten kuvvetli olduğu bilinen örgüt elebaşlarının da bunu kabullendiği ortaya çıktı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR