PKK eylem hazırlığında... Bu plakalara dikkat!
Balıkesir Gönen'de jandarmanın yol kontrolünden kaçan ve bomba yüklü olduğu düşünülen araç jandarmayı harekete geçirdi. Diyarbakır'da da teröristlerin el koyduğu araç aranıyor.
GÜNDEM , 31 Ağustos 2015 Pazartesi, 16:07
PKK eylem hazırlığında... Bu plakalara dikkat!
Diyarbakır - Bingöl Karayolunu kesen terör örgütü üyeleri, silahlı ve bombalı eylemlerde kullanmak için 34 LN 5404 plakalı aracı gasp etti.

YOL KESİP ARACA EL KOYDULAR

Bir grup PKK'lı Diyarbakır 'dan Bingöl 'e giden Ziraat Mühendisi B.Ş.G.,'nin 34 LN 5404 plakalı aracının önünü kesti. Kimlik kontrolü yapan teröristler araca el koydu. Araçla silahlı ve bombalı saldırı yapılacağı ihbarı üzerine güvenlik güçleri alarma geçti.

BOMBALI ARAÇ ALARMI

Öte yandan Balıkesir Gönen 'de jandarmanın yol kontrolünden kaçan ve üzerinde başka araca ait plaka olduğu saptanan araç, bomba yüklü olabileceği gerekçesiyle güvenlik güçlerini alarma geçirdi.

Dün sabah saatlerinde Gönen yolu üzerinde denetim yapan jandarma ekiplerinin dur ikazına uymayan 06 JPG 04 plakalı gri renkli bir otomobil, güvenlik güçlerini alarma geçirdi. Aracın üzerindeki plakanın beyaz renkli bir başka araca ait olduğu tespit edilirken, söz konusu aracın plakası anons edildi. Bomba yüklü olabileceği belirtilen araç için karayollarındaki ekiplere bilgi verildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR