Polat Alemdar, EDHO'ya mı katılacak!
Kurtlar Vadisi dizisiyle fenomen haline gelen Polat Alemdar olarak yer edinen Necati Şaşmaz'ın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olacağı iddiası EDHO'nun hayranlarını heyecanlandırdı. Polat Alemdar karakterinin, gizli devlet adamı olarak Hızır Çakırbeyli ile irtibat kuracağı iddia edildi.
MAGAZİN , 29 Ekim 2020 Perşembe, 11:54
Polat Alemdar, EDHO'ya mı katılacak!

Bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nin iki karakteri Polat Alemdar ve Süleyman Çakır'ı canlandıran Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca'nın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tekrar bir araya geleceği iddia edildi.

EDHO HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI!

2022'de yeniden çekilmesi planlanan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi öncesinde Necati Şaşmaz'ın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Polat Alemdar karakteriyle konuk oyuncu olarak rol alacağı haberi izleyicilerde heyecan yarattı.

KURTLAR VADİSİ'NDE EFSANE OLMUŞLARDI!

Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarcalı, Kurtlar Vadisi'nin efsane haline gelen ilk sezonlarında birlikte rol almıştı. Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinin en yakın arkadaşı ise Oktay Kaynarcalı'nın oynadığı Çakır olmuştu. Çakır'ın ölümü ise Kurtlar Vadisi hayranlarında büyük üzüntü yaşatmıştı. Konu hakkında yapım şirketinden bir açıklama yapılmazken, Şaşmaz'ın diziye ne zaman dahil olacağı ise henüz belli olmadı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR