Polisleri görünce 2 kadını ve aracı bırakıp kaçtı!
İzmir'de polis ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayarak kaçan sürücü yaşanan kovalamacanın ardından aracı ve içerisindeki 2 kadını bırakarak kayıplara karıştı. Araç içerisindeki kadınlardan biri epilepsi nöbeti geçirirken, ekipler kadını hastaneye kaldırdı.
GÜNDEM , 21 Aralık 2020 Pazartesi, 08:20
Polisleri görünce 2 kadını ve aracı bırakıp kaçtı!

İzmir'in Bornova ilçesi Kokluca Mezarlığı yakınlarında devriye görevi yapan polis ekiplerince şüpheli görülen bir araç durdurulmak istendi. Ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayan ve kimliği henüz belirlenmeyen sürücü, polisleri peşine takarak kaçmaya başladı. Bornova sınırlarını aşan sürücü yöneldiği Konak ilçesi 2206 Sokak üzerinde aracı bırakarak kayıplara karıştı.

ARACINI VE 2 KADINI BIRAKIP KAÇTI

Polis ekiplerince, kısa sürede araç ve içerisindeki 2 kadın sürücü tarafından terk edilmiş halde bulundu. Kadınlardan birisinin epilepsi nöbeti geçirmesi üzerine olay yerine 112 Acil Servisi çağrılarak, nöbet geçiren kadın ambulans ile kaldırıldığı İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

SÜRÜCÜYÜ TANIMADIKLARINI İDDİA ETTİ

Araçtaki kadınlardan gözaltına alınan S.K.'nın ise ifadesinde, otomobil sürücüsünü tanımadığını ve hastaneye gitmek için sokağa çıktıklarını, sürücünün ehliyeti olmadığı için polisi görünce panik yaptığını, kendilerini aracın içerisinde bırakarak kaçtığını söylediği ileri sürüldü.

PARA CEZASI KESİLDİ

Öte yandan, gözaltına alınan S.K'ye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden para cezası kesilirken, araç içerisinde yapılan aramalarda şüpheli bir duruma rastlanmadığı aktarıldı.Kaçan sürücüyü yakalamak için geniş çaplı soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR