Pompacılık yapan Hanife Gürdal: Bana prensesler gibi davranıyorlar
Katıldığı bir evlilik programı sonrası tanınan Hanife Gürdal, bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başladı. Reklam amaçlı işe girdiği söylenen Hanife, "Bana burada prenses gibi davranıyorlar" dedi.
MAGAZİN , 19 Kasım 2018 Pazartesi, 11:57
Pompacılık yapan Hanife Gürdal: Bana prensesler gibi davranıyorlar

Hanife Gürdal, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına telefon ile bağlandı.

"ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇTİM"

"Reklam için neden böyle zor bir işte çalışayım? Zor ama çok sevdim. Herkes yattığı yerden para kazanma derdinde. Zaten burası olmasaydı fabrikaya girmeyi düşünüyordum. Psikolojik olarak zor bir süreçten geçtim. Şu an çok mutluyum. İstasyon sahibi benim çok sevdiğim bir abim. Yanına gidip geliyorduk bir bayan eleman almış bunu duyunca ben de 'beni neden almadın' dedim. Elemanı işten çıkınca beni çağırdı."

"BANA BURADA PRENSES GİBİ DAVRANIYORLAR"

"Benzin doldururken tanıyanlar oluyor. Genel olarak destek var. Kadın kadının destekçisi. Bir sürü yorum aldım. Bu işte evlilik teklifi almıyorum. Buna müsaade de etmem burası iş yeri iş yerinde öyle bir şey olmaz. Erkek gibisin diyenler var hayır ben kız gibiyim ve her şeyi de kız gibi yapıyorum. Kendime bir iş de kurabilirdim ama benim gözüm yüksekte değil. Ben olmak istediğim yerdeyim. Çok da mutluyum. Bana burada prenses gibi davranıyorlar."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR