Popçu Berkay: "Kızımın yüzünü yere düşürmeyeceğim"
Popçu Berkay, önceki akşam Poll Production organizasyonu ve Halkbank sponsorluğunda gerçekleşen 'Halkın Yıldızları' etkinlikleri kapsamında Haliç Kongre Merkezi'nde sevenleriyle buluştu. Hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan şarkıcı, duygusal anlar yaşadı.
MAGAZİN , 02 Şubat 2019 Cumartesi, 10:53
Popçu Berkay: "Kızımın yüzünü yere düşürmeyeceğim"

Kendisini yalnız bırakmayan hayranlarına seslenen Berkay, "Bu yağmurlu havada beni yalnız bırakmadığınız için Allah hepinizden razı olsun, teşekkür ederim. Sizler sayesinde daha güçlüyüm, iyi ki varsınız" şeklinde konuştu.

"KIZIMIN YÜZÜNÜ YERE DÜŞÜRMEYECEĞİM"

Konser sırasında müzikseverlerle dertleşen popçu, "Bundan sonrası yaşayacağım her günde, kızımın yüzünü yere düşürecek bir şey yapmayacağıma şerefim üzerine yemin ederim" dedi.

"KENDİ KENDİME 'KONUŞMA' DİYORUM AMA..."

Futbolcu Arda Turan'la yaşadığı kavga ile ilgili önceki gün duruşmaya çıkan Berkay, sadece şarkı söylemek istediğini belirterek, "Kendi kendime 'konuşma, şarkını söyle ve git' diyorum, ama gönül el vermiyor. Burada gördüğüm sizlere ve sahneye ihtiyacım vardı. Uzun uzun konuşmak istemiyorum, konuşacak bir şey yok. Her şey ortada ama şunu net olarak söylemek istiyorum. Bu hayatta herkesten vazgeçiyorsunuz, ama evladınızdan vazgeçemiyorsunuz" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR