Poyraz kolları sıvadı
Mudanyaspor, yeni sezon öncesi tanışma yemeğinde bir araya geldi. 7 Ağustos'ta top başı yapacak olan Kırmızı Yeşilliler şu ana kadar 8 ismi kadrosuna kattı.
BURSA'DA SPOR , 31 Temmuz 2016 Pazar, 05:42
Poyraz kolları sıvadı
Bölgesel Amatör Lig'de Zaferspor, Gürsu Belediyespor ve Nilüfer Erdemlispor ile birlikte Bursa'yı temsil edecek olan Mudanyaspor yeni sezon için toplandı. Bu sezon takımı, geçen yıl Balıkesirspor'da Gençlik Gelişim Direktörü olarak görev yapan Eşref Erkekoğlu ve yardımcısı Muhammet Akbaş'a teslim eden Başkan Recep Günay ve yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularla tanışma yemeğinde bir araya geldi.

START 7 AĞUSTOS'TA

Geçen sezon ligde şampiyonluğu son haftalarda kaçıran Poyraz şu ana kadar Ağaköy'den Berke Özdemir, Balıkesirspor'dan Hilmi Diner ve Yasin Çalışkan, Yalova Altınova Belediyespor'dan Kudret Kızaklı, Soğukkuyu'dan Mustafa Güleç, Mudanya Bordospor'dan Onur Üçüncü,  Arnavutluk Apollo'dan Argena ve Kestel Belediyespor'dan Anıl Gencer kadroya dahil edildi. Kırmızı Yeşillilerin 7 Ağustos'ta top başı yaparak yeni sezon hazırlıklarına başlayacağı bildirildi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR