PUBG Mobile hilecileri piyasadan silmeye kararlı
PUBG Mobile New Era 1.0 güncellemesi 8 Eylül(yarın) itibarıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyun, geliştirilmiş grafikler, daha gerçekçi su yansımaları ve çok beklenen Erangel 2.0 haritası dahil olmak üzere bir dizi yeni değişikliği beraberinde getiriyor.
TEKNOLOJİ , 07 Eylül 2020 Pazartesi, 21:25
PUBG Mobile hilecileri piyasadan silmeye kararlı

PUBG Mobile New Era 1.0 güncellemesi neler getiriyor?

PUBG Mobile şu anda dünyanın en popüler oyunu. Milyonlarca aktif oyuncusu da olunca hile yapan kişilerin sayısı da oldukça fazla olduğu görülüyor. Pek çok hesabı oyundan silse ve engellese de PUBG Mobile'ın en büyük sorunu hâlâ hile yapan binlerce kişinin olması. Yeni güncelleme ile de söylendiği kadarıyla bu sorunun önüne daha fazla geçilecek.

Erangel 2.0 haritasının da geleceği bu güncellemeyle birilkte oyunda yepyeni bir anti hile yazılımına geçiliyor. Yeni gelecek yazılım güncellemesiyle birlikte hilecilerin önüne çok daha büyük bir set çekilmiş oluyor.

Yarın oyuncuların karşısına çıkacak yeni güncellemeyle birlikte PUBG Mobile yeni bir çağa geçiyor zira oyunun güncellenen haritasıyla bu vurgulanıyor. Oyuncuların hoşuna gidecek grafik detayları da eklenecek bu güncellemenin en büyük artısı ise şüphesiz hilecilere karşı alınan daha sıkı önlemler.

Gelecek güncellemede hile tarafında en çok başvurulan Cheat Z, Cheat M, Grass Hack ve Auto Aim hilelerine karşılık daha isabetli ve yüksek oranda tespit edilmesi mümkün olacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR