Recep İvedik'ten ne kadar kazandı?
Oyuncu Şahan Gökbakar’ın son filmi Recep İvedik 4, Türkiye ’de tüm zamanların en çok izlenen filmi oldu...
MAGAZİN , 20 Nisan 2014 Pazar, 17:11
Recep İvedik'ten ne kadar kazandı?

Düğün Dernek filmini yaklaşık 100 bin farkla geçen Recep İvedik 4, 7.014.116 izleyici sayısıyla tarihi bir rekora da imza attı. Recep İvedik 4 ‘ün gişe başarısı büyük bir hasılatı da beraberinde getirdi. Film vizyonda kaldığı 8 haftada 69.388.622 lira hasılat elde etti.

Medya da, miktarın bu kadar büyük olması karşısında sessiz kalamadı. Şahan Gökbakar’ın 70 milyon liranın tamamını cebine indirdiği ve bu kadar parayla ne yapacağını kara kara düşündüğü haberleri yapıldı.

Haberler üzerine Şahan Gökbakar twitter hesabından bir açıklama yaparak olayın gerçek yüzünü açıkladı. Hasılatın nasıl pay edildiğini kısaca açıklayan Gökbakar twitter'da şunları yazdı:

“Ufak Not: Sinema filmlerinde hasilat tamamen yapimciya kalmaz.Sinemaci, dagitimci, eglence vergisi,bakanlik payi gibi bircok yere dagalir...” dedi. Şahan’ın bu tivitine takipçilerinden tepki geldi. Filmden gerçekte ne kadar kazandığını öğrenmek isteyen takipçilerine Şahan yine kısa bir mesajla yanıt verdi:

 Para muhabbeti hic sevmedigim muhabbetlerdir. Yapanida sevmem, konusulmasida hosuma gitmez.Alin teri herkesin..Bu bahsi kapatalim..


 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR