Rıdvan Yılmaz'ın milli takım mutluluğu
Beşiktaş'taki ilk sezonunda önemli bir performans sergileyen ve A Milli Takım'ın EURO 2020 için açıklanan geniş aday kadrosunda yer alan Rıdvan Yılmaz, Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
SPOR , 22 Mayıs 2021 Cumartesi, 12:26
Rıdvan Yılmaz'ın milli takım mutluluğu

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Rıdvan Yılmaz sezonu iki kupa ile tamamladıkları için çok mutlu olduklarını belirerek, "Ben de iki kupa kazandığım için çok mutluyum. İlk sezonumda böyle bir şampiyonluk yaşadığım için hem Süper Lig hem de Ziraat Türkiye Kupası... Ardından milli takımdan davet gibi güzel bir haber aldım. Hayallerimi gerçekleştirdim. Çok mutluyum. Şimdi sezonumuz bitti, milli takıma odaklanacağız. Şenol hoca ile birlikte çalışıp, ülkemizi en iyi şekilde Avrupa'da temsil edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Rıdvan, İtalya ile oynanacak açılış maçı hakkında ise "Şenol hoca yönetiminde takım olarak iyi hazırlanacağız, benim için bir tecrübe olacak ama inşallah galip geleceğiz." diye konuştu.

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarına da değinen 20 yaşındaki futbolcu, "Çok keyifliydi, tabii ki de yorulduk. Koca bir sezonu geride bıraktık, inşallah daha böyle nice şampiyonluklar yaşarız." ifadelerini kullandı.

Rıdvan, şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıktığı şarkıyla ilgili ise "Benim şarkım normaldi. Sagopa Kajmer'i sevdiğim için onu tercih ettim." şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR