Rihanna yine fena yakalandı!
Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, bir süredir aşk yaşadığı Suudi Arabistanlı milyarder sevgilisiyle görüntülendi. Geç saatlere kadar baş başa eğlenen ikili, objektiflere yakalandı.
MAGAZİN , 24 Aralık 2018 Pazartesi, 12:18
Rihanna yine fena yakalandı!

Ünlü şarkıcı Rihanna ile milyarder sevgilisi gecenin geç saatlerinde objektiflere takıldı. Bir süredir birlikte olan Rihanna ile Suudi Arabistanlı milyarder sevgilisi gece gezmesine çıktı. Malibu'da lüks bir restorana giden çift, geç saatlere kadar orada vakit geçirdi.

MEKANDAN AYRI AYRI ÇIKTILAR

Yaklaşık bir yıldır gözlerden uzak bir şekilde ilişkilerini sürdüren Rihanna ile Jameel, fazla dikkat çekmemek için çabaladı. Restorandan ayrı ayrı çıkan çift; daha sonra kendilerini bekleyen araca binerek uzaklaştı.

"YILLIK GELİRİ 1,5 MİLYON DOLAR"

Bir dönem Naomi Campbell ile birliktelik yaşayan Hassan Jameel, ünlü bir Suudi Arabistanlı ailenin oğlu. Pahalı bir otomobil firmasının ülkelerindeki temsilcisi olan bir aileden gelen Jameel'in yıllık net gelirinin bir buçuk milyon doların üzerinde olduğu ileri sürülüyor.

ÜNLÜ KADINLARLA GÖZLERDEN UZAK AŞK YAŞIYOR

2012 yılında sanat eksperi Lina Lazaar ile bir evlilik yapan Hassan Jameel, ünlü kadınlarla ilişki yaşıyor ama gözlerden uzak olmayı tercih ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR