'Rockçı İmam' Belediye Başkan Adayı Oldu
'Rock'çı İmam' adıyla bilinen Ahmet Muhsin Tüzer, Kaş Belediyesi'ne bağımsız başkan adayı olduğunu duyurdu.
GÜNDEM , 10 Şubat 2019 Pazar, 10:18
'Rockçı İmam' Belediye Başkan Adayı Oldu

'Rock'çı İmam' adıyla bilinen Ahmet Muhsin Tüzer, Kaş Belediyesi'ne bağımsız başkan adayı oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Tüzer, "Bir partiye bağlı kalan Belediye Başkanı özgür değildir ve kendi hizmetlerini yapamıyordur veya yapmakta zorlanıyordur" dedi.

GÖREVİNDEN İHRAÇ EDİLMİŞTİ

'Rockçı imam' olarak bilinen Ahmet Muhsin Tüzer, Kaş Belediyesi başkanlığı için bağımsız adaylığını açıkladı. Tüzer, geçtiğimiz yıl Diyanet İşleri Başkanlığı'ndaki görevinden ihraç edilmişti. Bugün sosyal medya hesabı Facebook üzerinden paylaşımlarda bulunan Tüzer, "Ülkemizin geleceği ve istikbalimizin umudu olan gençler...! Birlikte başaracağız" dedi.

"BİR PARTİYE BAĞLI OLAN BELEDİYE BAŞKANI..."

Tüzer Facebook üzerinden paylaştığı mesajda şu ifadeleri kullandı: "Hiç bir partiye bağlı kalmaksızın Kaş'a Bağımsız Belediye Başkanı Adayı oldum. Bu düşünceyi bana aşılayan Sokrates'in bir sözünü sizlerle paylaşmak istiyorum: 'Likyalılara hiçbir zaman, hiçbir kimse bey olamadı.' Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu yozlaşmış sosyolojide şunun farkına vardım ki, bir partiye bağlı kalan Belediye Başkanı özgür değildir ve kendi hizmetlerini yapamıyordur veya yapmakta zorlanıyordur. Bu neticeyle partiyle içli dışlı olmak yerine halkımız ile içli dışlı olmayı tercih ediyorum."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR