Haber Giriş Tarihi: 30.11.2021 07:30

Sabah saatlerinde korkutan deprem! Bursa'dan da hissedildi...

AFAD, Ege Denizi'nde İzmir'in Urla ilçesi açıklarında saat 07.00'da 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliği 3.97 kilometre olarak ölçülürken sarsıntı İzmir ve Manisa'dan da hissedildi. 5,1 büyüklüğündeki depremin ardından Ege Denizi'nde saat 07.09'da 4,3 büyüklüğünde bir artçı deprem meydana geldi. Öte yandan bazı sosyal medya kullanıcıları depremin Bursa'dan da hissedildiğini bildirdi.

Ege Denizi'nde İzmir'in Urla ilçesi açıklarında 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

İZMİR VE MANİSA'DAN HİSSEDİLDİ

Depremin derinliği 3.97 kilometre olarak ölçüldü. Sarsıntı İzmir ve Manisa'dan da hissedildi.

BURSA'DAN DA HİSSEDİLDİĞİ BELİRTİLDİ

Öte yandan sosyal medyadan bazı kullanıcılar ise depremin Bursa'dan da hissedildiğini duyurdu.

AFAD'DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

AFAD'dan yapılan açıklamada "Ege Denizi'nde İzmir'in Urla ilçesi açıklarında saat 07.00'da 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz" denildi.

SAAT 07.09'DA 4.3 BÜYÜKLÜĞÜNDE ARTÇI DEPREM

AFAD, Ege Denizi'nde İzmir'in Urla ilçesi açıklarında saat 07.09'da 4,3 büyüklüğünde bir artçı deprem meydana geldiğini duyurdu.

AFAD: OLUMSUZ BİR İHBAR BULUNMUYOR

AFAD, "Geçmiş olsun İzmir. Urla ilçesi açıklarında meydana gelen #deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Saha tarama çalışmaları devam etmektedir" açıklamasını yaptı.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI SOYER'DEN AÇIKLAMA

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer de Twitter adresinden yaptığı açıklamada, "Ege Denizi'nde meydana gelen ve şehrimizde de hissedilen deprem sonucunda herhangi bir hasar gerçekleşmemiştir. Tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar