Sadakatsiz'e aldatma sahnesi damga vurdu!
Sadakatsiz dizisi 5. bölümüyle Kanal D'de ekrana geldi. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümünde, Derin'in yanına yerleştirdiği Nil sayesinde, Volkan'la ilgili gerçekleri duyan Asya, Mert'in intikam teklifini kabul etti. Asya, otel odasında kendisini bekleyen Mert'in yanına gitti. Asya'nın intikam için eşi Volkan'ın arkadaşı Mert'le birlikte olması sosyal medyada da gündem oldu. İşte Sadakatsiz dizisine damga vuran aldatma sahnesi.
MAGAZİN , 05 Kasım 2020 Perşembe, 11:52
Sadakatsiz'e aldatma sahnesi damga vurdu!

Sadakatsiz dizisi 4 Kasım Çarşamba akşamı 5. bölümüyle ekrana geldi. BBC Studios'un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği ve Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümü izleyiciyi ekran başına kilitledi. Sadakatsiz son bölümde Volkan'ın en yakın arkadaşı Mert, Asya'yla buluştu ve kendisinden hoşlandığını açıkladı. Mert, "Volkan'dan intikam almana yardımcı olabilirim" diyerek otel odasının kartını Asya'ya verdi.

Nil ile konuşan Derin'in "Volkan eşiyle yıllardır ilişkisi yok. Ona acıdığı için çok nadir birlikte oluyorlarmış" sözlerini duyan Asya yıkıldı. Asya, Mert'in intikam teklifini kabul etti ve otele gitti. Mert ve Asya birlikte olduktan sonra ise, Asya eşiyle ilgili şirket bilgilerini istedi.

SOSYAL MEDYAYA CANSU DERE VE SADAKATSİZ DAMGA VURDU!

Sadakatsiz dizisinde Asya'nın kendisini aldatan eşi Volkan'dan intikam için Mert'le birlikte olması, sosyal medyada da çok konuşuldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR