Samet Aybaba: "Sonuna kadar destek verin"
Tribün liderleriyle kahvaltıda bir araya gelen Samet Aybaba, "Bu takım düşmez. Ligi ilk 10 içinde bitiririz. Sizlerden sezon sonuna kadar takıma destek vermenizi istiyorum. Ondan sonra eleştirinizi yapın." diye konuştu.
BURSASPOR , 03 Şubat 2019 Pazar, 07:35
Samet Aybaba: "Sonuna kadar destek verin"

KAHVALTIDA GÖRÜŞTÜLER

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba yarın oynanacak kritik Konyaspor maçı öncesi Yeşil Beyazlı tribün liderleriyle bir araya geldi. Kahvaltıya bazı Bursaspor yönetim kurulu üyesinin yanı sıra sadece taraftarlar ve Samet Aybaba katıldı. Yeşil Beyazlı taraftarlar 64'üncü yaşına giren Samet Aybaba'nın doğum gününü kutladı. Kahvaltıda Samet Aybaba'nın taraftarlarla yasak nedeniyle kadroya transfer yapılamaması ve takımın durumu hakkında bir de sohbet yaptığı ifade edildi.

BU CAMİAYI İYİ TANIYORUM

Taraftarların 'Bu takım düşer mi hocam' sorusu üzerine Samet Aybaba'nın, "Olur mu öyle bir şey. Bu takım düşmez. Ligi ilk 10 içinde bitiririz. Sizlerden sezon sonuna kadar takıma destek vermenizi istiyorum. Ondan sonra eleştirinizi yapın. Önümüzdeki yıl iyi 5 yabancı alırsak bu kadroyla daha iyi iş yaparız. Hedefi ilk 10 göstermek Bursaspor'a yakışmaz. Bu camiayı iyi tanıyorum. Bursa'dan gidersem sadece milli takıma giderim. Bize güvenin" yanıtını verdiği belirtildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR