Sapkınlığın bu kadarı pes dedirtti
Uşak Üniversitesi öğrencisi bir genç, teklifine olumsuz cevap veren kızın Adana'da vatani görevini yapan erkek arkadaşını birliğinin nizamiyesinde bıçakladı. Boynundan ve karnından yaralanan askerin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.
GÜNDEM , 05 Nisan 2014 Cumartesi, 16:34
Sapkınlığın bu kadarı pes dedirtti

Olay, Orgeneral İzzettin Çalışlar Kışlası'nın nizamiyesinde meydana geldi. İddiaya göre, Uşak Üniversitesi 1. Sınıf öğrencisi Derviş E. (20), platonik olarak aşık olduğu kıza teklifte bulundu. Genç kız, bu teklifi erkek arkadaşı olduğunu belirterek ret etti. Teklifinin kabul edilmemesine çok sinirlenen Derviş E., kızın erkek arkadaşı Abbas Y'nin (21) Orgeneral İzzettin Çalışlar Kışlası'nda görev yaptığını olduğunu öğrendi. Genç aşık, bunun üzerine bilet alarak otobüsle Adana'ya geldi. Burada kışla nizamiyesine gelen Derviş E, Abbas Y ile görüşmek istediğini söyledi.

Ziyaretçisinin olduğunun bildirilmesi nizamiyeye gelen Abbas Y, daha önce tanışmadığı Derviş E. ile konuşmaya başladı. İkili arasında çıkan tartışma sonucu Dreviş E, Abbas Y'ye bıçak çekti. Bunun üzerine Abbas Y, nizamiyeye kaçtı. Ancak peşinden gelen Derviş E, Abbas Y'yi boynundan ve karnından yaraladı. Diğer askerlerin tarafından yakalanan Derviş E. polise teslim edilirken, yaralı Abbas Y ambulansla askeri hastaneye götürüldü. Yaralı askerin sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR