'Sarhoş adam' heykeli görenlerin dikkatini çekti
Daha önce Porsuk Çayı kenarına çevre temizliğine dikkat çekmek için yerleştirilen "çekirdek çitleyen eşek' heykeliyle gündeme gelen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şimdi de alkolün zararlarına dikkat çekmek için yeni bir heykel yaptırdı. Heykel barlar sokağının girişine konuldu.
GÜNDEM , 20 Mart 2018 Salı, 13:37
'Sarhoş adam' heykeli görenlerin dikkatini çekti

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nce alkolün zararlarına dikkat çekmek için 'Şişede durduğu gibi durmaz' yazılı, yanında içki şişesi bulunan, bank üzerinde sızmış adam heykeli, Tepebaşı ilçesine konuldu.

Kentin farklı noktalarına yerleştirilen heykellerle çeşitli mesajlar vermeyi amaçlayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nce Tepebaşı ilçesine 'sarhoş adam' heykeli konuldu.

Büyükşehir Belediyesi'nce alkolün zararlarına dikkat çekmek için atölyede 'sarhoş adam' heykeli hazırlatıldı.

'Şişede durduğu gibi durmaz' yazılı, yanında içki şişesi bulunan, bank üzerinde sızmış adam heykeli, eğlence mekanlarının yer aldığı Hoşnudiye Mahallesi'nde, 'Barlar Sokağı' olarak adlandırılan Vural Sokak girişine konuldu.

'Sarhoş adam heykeli' görenlerin dikkatini çekti.

Belediye tarafından daha önce Porsuk Çayı ile çevresinin temiz kalmasına dikkat çekmek için 'Kovadan balık tutan adam' ve 'Çekirdek çitleyen eşek' heykeli çay kıyısına yerleştirilmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR