Şaşırtan yatak sahnesi isteği
Ferhan Şensoy, Ortaoyuncular'ın Spotify üzerinden yayınladığı podcast programında kendisine yöneltilen soruları cevaplamayı sürdürüyor. Şensoy, son olarak, merhum sanatçı Tuncel Kurtiz ile aralarında geçen ilginç bir anıyı paylaştı.
MAGAZİN , 16 Mayıs 2020 Cumartesi, 16:13
Şaşırtan yatak sahnesi isteği

Ferhan Şensoy, Ortaoyuncular'ın son programında, 2013 yılında hayatını kaybeden meslektaşı Tuncel Kurtiz'le anısını paylaştı. Tuncel Kurtiz'in bir gün Ses Tiyatrosu'na geldiğini ve Şeyh Bedreddin oyununu oynamak istediğini anlatan Şensoy, şöyle dedi:

"Birkaç gün sonra bir anlaşma yapmak istedi. O gece oturdum iki maddelik bir sözleşme hazırladım. Madde 1: Tuncel Kurtiz Ses Tiyatrosu'nda Şeyh Bedreddin oyununu oynayacaktır. Madde 2: Anlaşmazlık halinde Ferhan Şensoy ve Tuncel Kurtiz dövüşürler"


DUBLÖRDEN ŞAŞIRTAN SAHNE İSTEĞİ

Usta oyuncu, Temel Gürsu'nun yönetmenliğini yaptığı ve kendisinin başrolü üstlendiği 'Kızını Dövmeyen Dizini Döver' filminde yaşanan esprili anları da anlatmayı ihmal etmedi. Gürsu'nun senaryoyu kendisine sette verdiğini belirten Şensoy, şöyle konuştu:

"Senaryoyu okumadan çekimler başladı. Temel, arabaya binip patinaj yapmamı istedi. 'Yav Temel benim ehliyetim yok, hayatımda hiç araba kullanmadım' dedim. Meğer canlandıracağım karakter, araba yarışmacısıymış. Filmin yarısından fazlasını dublör oynadı. Bir de Müjde Ar'la yatak sahnelerim vardı. Dublör arkadaş 'Abi bu sahneleri de ben oynayayım mı?' demişti."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR