Seda Sayan'dan hastane odasında duygusal paylaşım
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Seda Sayan, ablası ile geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren eniştesinin 15'inci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Sayan, hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaştı.
MAGAZİN , 28 Temmuz 2021 Çarşamba, 14:25
Seda Sayan'dan hastane odasında duygusal paylaşım

Şarkıcı Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız, geçtiğimiz şubat ayında motosikletiyle seyir halindeyken arkadan gelen bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanmıştı. Hala hastanede tedavi gören Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız ile eşi evliliklerinden 15 yılı geride bıraktı.

HASTANE ODASINDA KUTLAMA

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Seda Sayan, ablası Nursel Yıldız ile eniştesinin 15'inci evlilik yıl dönümlerinde hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı paylaştı. Coşkun Yıldız'ın hasta yatağında; eşi Nursel Yıldız'ın elini öpme çabası izleyenleri hüzünlendirdi.

İŞLETMECİLİK YAPIYORLAR

Seda Sayan, ablası Nursel Yıldız ve eniştesi Coşkun Yıldız ile iki yıl önce Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi'nde bir villa ve restoran alarak işletmecilik yapmaya başlamıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR