Sedat Peker, Reşat Hacıfazlıoğlu'yla yaptığı telefon görüşmesini paylaştı
Sedat Peker, Youtube hesabından önceki videolarında da adı geçen "Akrabam" dediği Reşat Hacıfazlıoğlu'yla 10 dakika süren bir telefon görüşmesi kaydını yayınladı.
GÜNDEM , 25 Mayıs 2021 Salı, 18:42
Sedat Peker, Reşat Hacıfazlıoğlu'yla yaptığı telefon görüşmesini paylaştı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik olarak, "Saat 18.00'de sana bir hediyem var" notuyla duyurduğu yeni videosunu paylaştı.

"BİZİM AİLEMİZE SİLAH DOĞRULTTULAR"

Telefon görüşmesi kaydında Reşat Hacıhafızoğlu telefonu "Reisim ne yapıyorsun" diyerek açıyor. Peker ise "Bizimki ne yapıyor?" diye soruyor. Hacıhafızoğlu ise "Sıkıştırdılar onu" diyerek karşılık veriyor. Peker, böyle bir açıklama beklediğini belirterek "Pislik demesi oldu mu?" diye soruyor. Hacıhafızoğlu ise "Onu ağzından kaçırdı herhalde" diyor. Peker, "Bizim karımıza kızımıza silah doğrulttular da böyle şey olur mu?" diye soruyor. Hacıhafızoğlu, "Sen Ağar'a karşı şey yaptın. Biz 6 ay nöbet tuttuk ilde. Böyle bir şey nasıl yaptı hayret ettim" diye karşılık veriyor.

İşte Sedat Pekerin paylaşımları...

REŞAT HACIFAZLIOĞLU KİMDİR?

Sedat Peker'in "akrabam" dediği, Gaziosmanpaşa'da Gopark adlı AVM'nin de sahibi olan Reşat Fazlıoğlu'nun Rizeli olduğu biliniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR