Şehit Emniyet Müdürü Verdi cinayetinde flaş gelişme!
Gelen bir son dakika haberine göre; Rize eski Emniyet Müdürü şehit Altuğ Verdi cinayeti soruşturması kapsamında geçtiğimiz hafta düzenlenen operasyonlarla gözaltına alınan 20 şüpheli isim arasında bulunan ve kimlikleri gizli tutulan 2 şüpheli şahıs itirafçı olup serbest kaldı.
GÜNDEM , 19 Şubat 2020 Çarşamba, 11:20
Şehit Emniyet Müdürü Verdi cinayetinde flaş gelişme!

Eski Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi şehit eden polis memurunun bağlı olduğu FETÖ'nün hücre yapılanmasında yer aldıkları belirlenen 27 şüphelinin yakalanması için başlatılan operasyonda 25 kişi gözaltına alımıştı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, zanlıların yakalanması için İstanbul, Adana, Bursa, Rize, Samsun, Trabzon ve Nevşehir'de operasyon başlatmıştı.

Düzenlenen operasyonlarla gözaltına alınan şüpheliler arasında bulunan ve kimlikleri gizli tutulan 2 şüpheli şahıs itirafçı olup serbest kaldı.

Etkin pişmanlık yasasından yararlanarak itirafçı olan ve verdikleri ifadeler de cinayetin kodları hakkında çok kritik bilgiler verdikleri öğrenilen 2 şüpheli, ifadelerinin alındığı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Şube'deki işlemlerinin ardından serbest bırakılırken diğer 18 şüpheli ismin ifade alma işlemi devam ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR