'Selena Gomez'in böbrek nakli' şakasına tepkiler çığ gibi büyüdü
2017 yılında böbrek nakli ameliyatı geçiren Selena Gomez hakkında bir dizide yapılan şaka nedeniyle ABD'li şarkıcının hayranları, söz konusu yapıma tepki gösterdi.
MAGAZİN , 04 Ağustos 2021 Çarşamba, 15:17
'Selena Gomez'in böbrek nakli' şakasına tepkiler çığ gibi büyüdü

ABD yapımı 'The Good Fight' adlı dizi, Selena Gomez'in 2017'de geçirdiği böbrek nakli ameliyatı hakkında yapılan espri nedeniyle gündeme geldi.

29 yaşındaki şarkıcının hayranları, Gomez'in verdiği yaşam mücadelesine yapılan gönderme için sosyal medyada tepkilerini dile getirdi.

'The Good Fight' adlı dizinin beşinci sezonunun dördüncü bölümünde; 'Marissa' (Sarah Steele), 'Jay' (Nyambi Nyambi) ve 'Jim' (Ifadansi Rashad) karakterleri arasında komedi konusunda bir konuşma geçiyor.

Jay, toplumdan gelecek eleştirilerden dolayı şaka yapabilmek için neredeyse izin alınması gerektiğini söylüyor. Jim daha sonra şakalar yapmaya başlıyor ve Jay anlaşmazlığa neden olabilecek yasak konular olup olmadığını soruyor. Jim, bu soruya "Selena Gomez'in böbrek nakli" yanıtını veriyor.

Şarkıcının böbrek naklinin 'yasak konular' arasında olduğu söylenerek ti'ye alınması, ilgili bölüm yayınlandıktan sonra Selena Gomez'in hayranlarını harekete geçirdi.

Sosyal medya üzerinden "Böbrek naklini bir trend olarak mı kullanıyoruz?" şeklinde yorumlar yapıldı. "Selena Gomez'e saygı" tweet'leri sosyal medyada çığ gibi büyüdü.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Eylül 2017'de lupus hastalığı (kelebek hastalığı) tedavisi kapsamında böbrek nakli ameliyatı geçirmişti. Yakın arkadaşı ve aynı zamanda oyuncu olan Francia Raisa, Gomez'e böbreğini bağışlamıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR