Selteks ambargosu
Final maçında Oyunbaz Sanat Okulu'nu Kaan'ın attığı tek golle mağlup eden Selteks Armül Dünyası, organizasyonda üst üste 3. kez mutlu sona ulaştı.
BURSA'DA SPOR , 27 Mayıs 2017 Cumartesi, 09:49
Selteks ambargosu

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Bursa Şubesi'nin bu yıl Sacit Karataş anısına düzenlediği 31. Olgunlar Futbol Turnuvası'nda şampiyon Selteks oldu. 2 grupta toplam 11 takım ile başlayan organizasyonun final maçında Oyunbaz Sanat Okulu'nu Kaan'ın attığı tek golle mağlup eden Selteks Armül Dünyası üst üste 3. kez mutlu sona ulaşmayı başardı. Turnuvada üçüncülüğü Bora Cabbar elde ederken, dördüncü Sezgin Otomat oldu. Turnuvanın en centilmen takımı ödülü ise Gemlik İnegöllüler'e gitti.

31. Olgunlar Futbol Turnuvası'nda ayrıca en iyi kaleci Selteks Armül Dünyası'ndan Metin Kurt seçilirken, Sezgin Otomat'tan Bülent Bal ise 7 golle gol kralı ödülünün sahibi oldu. Atıcılar-3 Sahası'nda oynanan final maçının ardından düzenlenen törende dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi. Bu yıl da şampiyonluk kupasını müzesine götüren Selteks Armül Dünyası, kupa ve madalyalarını TÜFAD Bursa Şube Başkanı Sedat Özbağ'ın elinden aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR