Sen Çal Kapımı'da final öncesi sürpriz değişiklik!
Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerde yer aldığı Sen Çal Kapımı'nın sezon finali bölümünün yayın saati değişti. Merakla beklenilen yeni bölüm FOX TV'de 22.45'te ekranlara gelecek.
MAGAZİN , 17 Nisan 2021 Cumartesi, 13:43
Sen Çal Kapımı'da final öncesi sürpriz değişiklik!

FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı, bu akşam yayınlanacak 39. bölümü ile sezon finali yapacak.

Ani bir kararla sezon finali yapacağı duyurulan Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümü izleyici tarafından merakla beklenirken, dizinin yayın saatinin değiştiği ortaya çıktı.

Her Cumartesi saat 20.00'de yayınlanan dizinin bu akşam ekranlara gelecek olan sezon finali bölümü 22.45'te yayınlanacak.

SEN ÇAL KAPIMI 39. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eda ve Serkan yaşadıkları tehlikeye rağmen dilek kutusunda şanslarını denemeye devam ederler. Serkan hastalığından bahsetmeden hayatın tadını çıkartmak isterken kimse ondaki bu değişikliğe bir anlam verememektedir.

Serkan ve Eda sarı karavanlarında farklı bir yaşam tarzı deneyimlerler. Serkan'ın bu beklenmedik kararları Eda'nın da aklını karıştırmaktadır. Hayallerindeki karavanda sevdiği adamla hayatı dolu dolu yaşarken onları bekleyen tehlikenin farkında değildir. Başlarına gelen son olay Serkan'ın sırrının ortaya çıkmasına neden olacak mıdır?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR