Şenliğin en iyi fotoğrafçıları ödüllendirildi
Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen "Osman Gazi'yi Anma ve Bursa'nın Fethi Şenlikleri Fotoğraf Yarışması"nda dereceye girenler ödüllerini aldı.
BURSA , 30 Mayıs 2012 Çarşamba, 12:04
Şenliğin en iyi fotoğrafçıları ödüllendirildi

Haraççıoğlu Medresesi'nde yapılan ödül törenine Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın yanı sıra, belediye bürokratları ve çok sayıda fotoğrafçı katıldı. 175 eser içinden sergilenmeye layık görülen 30 eserin yer aldığı serginin açılışını Başkan Mustafa Dündar, Başkan Yardımcısı Servet Büyükpoyraz, yarışmanın birincisi Egemen Ergin, ikinci Mustafa İpek ve BUFSAT Yönetim Kurulu Üyesi Murat Karaman yaptı. Davetlilerle birlikte fotoğraf sergisini gezen Dündar, yarışmacılarla fotoğraflar üzerine sohbet etti.

Fetih şenliklerinin her yıl bir öncekinden daha da coşkulu kutlandığını söyleyen Başkan Mustafa Dündar, “Her kesimden insan tek yürek olup, Bursa’nın fethini kutlamak için bir araya geliyor” diye konuştu.

Birçok eser arasından dereceye girmeyi başaran fotoğrafçılara ödüllerini Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar verdi. Yarışma sonunda birinci olan Egemen Ergin 2 bin TL., ikinci Mustafa İpek bin 500 TL., üçüncü Hakan Aydın ise bin TL ödülün sahibi oldu. Mansiyon sahipleri Egemen Ergin ve Nejdet Sezer’e de 500 TL ödül verildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR