Şenol Güneş'ten çarpıcı açıklama! Eğer kazanmış olsaydık...
Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor maçının ardından yaptığı açıklamada Bursaspor'un kendi oyun kalitesini sahaya yansıtamadığını belirtti.
BURSASPOR , 13 Mayıs 2015 Çarşamba, 18:19
Şenol Güneş'ten çarpıcı açıklama! Eğer kazanmış olsaydık...
Şenol Güneş şu ifadeleri kullandı:

"Kaybettik, söylenecek bir şey yok. Güzel futbol oynayarak, kazanmak istiyorduk. Biz futbolumuzun altında oynadık. Bu oyuna rağmen kaybetmeyi hak ettiğimizi düşünmüyorum. Kazanabilirdik. İyi de başladık. Pozisyonlarda bulduk. Daha sonra kontrollü bir oyun vardı.  İkinci yarının başında yediğimiz hatalı bir gol. Oyunda git gelleri daha fazla sağladı. Yakaladığımız pozisyonları gole çeviremedik. Her şeye rağmen kendi oyun kalitemizin altında ve yavaş tempoyla oynadık. Rakibimizi kazandığı için tebrik ediyorum" dedi. 

KAZANSAYDIK CEZA KONUSU ORTADAN KALKARDI

Avrupa Kupaları'na katılma şansı konusuna da değinen Güneş, "Bizim Avrupa Kupası cezamızı çekmemiz için ilk 4 içinde yer almamız gerekiyor. Diğer takımların böyle bir sorunu yok. Son gelişmeler ne olur bilemiyorum. Diğer takımlar ceza alır mı almaz mı bilmiyorum. Üç maç daha var. Puan açısından kapatılmayacak bir sonuç değil. Bugün biz kazansaydık, herhalde bizim için ceza konusu ortadan kalkardı. Onu sağlayamadık" dedi.    

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR